Hatay Evden Eve Nakliyat

Hatay Evden Eve Şehir İçi ve Şehirler Arası Nakliyat

Hatay Evden Eve Şehir İçi ve Şehirler Arası Nakliyat

Hatay ilinde nakliyat ve ev taşıma hizmetlerini müşterilerine beklentilerinin üstünde veren firmamız; 2005 senesinde kurulmuştur ve kurulduğu dönemden günümüze kadar en iyi hizmeti sağlayan nadir firmalar arasında yerini alır. Eşyalarınız adresinizden teslim alınır ve kısa zaman içerisinde yeni adrese teslim edilir. Piyasada kaliteli hizmetin doğru adresi olarak bilinir ve bu sebeple de çok fazla kişiler tarafından tercih ediliriz. Araçlarımız son teknolojiktir ve evden eve sevkiyat işlemini en kısa zamanda gerçekleştirmek için büyük çabalar sarf ederiz.

Kaliteli bir şekilde hizmet vermemizin yanı sıra fiyat olarak da çok uygun bir şekilde çalışma sağlarız.

Aynı zamanda expertizimiz adresinize gelir ve eşyalarınızı inceler. Bu süreçte de herhangi bir ücret istemeyiz ve sizlere ücretsiz hizmet veririz. Firmamızda çalışan personellerimizin her biri özel eğitimden geçmiş ve başarılı olmuş kişilerdir. Taşımanın büyüklüğüne göre ekibimizi 25 kişinin üzerine çıkartma kapasitesine sahibiz. Siz de evinizi kolay bir şekilde taşımak istiyorsanız ve eşyalarınızın güvenliğini sağlamak ve riski minimum seviyeye düşürmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hatay evden eve nakliyat.

Hatay içi ve Şehirler Arası Eşya Taşıma

Normal evden eve nakliyata göre şehirlerarası nakliyat işlemi daha detay gerektiren bir işlemdir. Çünkü yolculuk esnasında eşyaların zarar görme olasılığı yüksektir ve bu sebeple de mutlaka profesyonel yapıya sahip olan firma tarafından bu işlemin gerçekleştirilmesi gerekir. Hatay evden eve nakliyat hizmetinde dikkat edilmesi gereken hususlar mevcuttur. Bunlardan en önemlisi firma tercih ederken uzun senelerdir bu işi yapan ve bünyesinde uzman kişiler barındıran firmalar olması gerekir. Bu firmalar ile anlaşma sağlandığında uzun senelerin vermiş olduğu deneyim ile eşyalar sorunsuz bir şekilde yerine ulaştırılır. Firmamız şehirlerarası taşımacılık hizmetini en iyi şekilde sizlere verir.

Bu konuda hiçbir endişeniz olmasın ve bize bu konuda güvenebilirsiniz. Eşyalarınıza gözümüz gibi bakıyoruz ve eşyalarınızın zarar görmemesi için bütün önlemleri aldıktan sonra yola çıkarıyoruz. Firmamızda çalışanın ekiplerimiz tarafından eşyalarınız düzenli bir şekilde paketlenir ve kutulara yerleştirilir.

Çok dikkatli bir şekilde paketleme işlemini gerçekleştiririz. Çünkü paketleme işlemi düzgün yapılmaz ise uzun yola eşya çıkarılacağı için muhakkak eşyalar zarar görecektir. Bu sebepten dolayı firmamızda çalışan ekiplerimiz detaylı bir şekilde eşyaları inceledikten sonra paketleme işlemini gerçekleştirirler ve boşluk kalmayacak şekilde tekrardan kutulara yerleştirip araçlara koyarlar.

Aynı zamanda siz değerli müşterilerimize şehirlerarası parça eşya taşımacılık hizmetini de sağlarız. Bizim için sizlerin mutluluğu önemlidir ve sizleri mutlu etmek için ise hayal ettiğiniz bütün hizmeti sizlere sağlamaya çalışırız. Bize ulaştığınızda ekiplerimiz adresinizde gelirler ve ilk olarak yapacakları şey eşyalarınızı incelemektir.

Eşyalarınıza baktıktan sonra elemanlarımız sizlere fiyat çıkarırlar. Kabul ettiğiniz takdirde taşımacılık işlemi gereken tarih ve saatte yapılır. Fiyat konusunda hiçbir şekilde şüpheniz olmasın. Bizim için fiyattan çok dostluk önemlidir ve bu sebeple de fiyat konusunda her zaman için anlaşmaya varırız. Fiyatlarımızı eşyalarınızın durumuna ve eşyalarınızın gideceği yere göre belirleriz. Sizde bizden hizmet almak istiyorsanız bizlere ulaşım sağlayabilir ve istediğiniz hizmeti bizden alabilirsiniz. Genel merkezimiz Antakya ilçesindedir.

Eşya Depolama

Firmamız sizlere eşya depolama hizmeti sunar. Firmamızda birçok oda bulunur ve fiyat olarak da son derece ekonomiktir. Saklamak istediğiniz eşyaları; alanlarımızda istediğiniz süre içerisinde saklayabilirsiniz. Depolama alanlarımız nemden, kirden ve tozdan sürekli olarak arındırılır ve temizleme işlemi gerçekleştirilir.

Düzenli bir şekilde temizliği yapıldığı için herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalınmaz. İstediğiniz kadar eşyayı depolama alanlarımızda saklayabilirsiniz. Eşyalarınıza depolama alanlarına yerleştirmeden evvel paketliyoruz ve daha sonra depolama alanlarına çıkarıyoruz .

Hatay’da Güçlü Alt Yapı Profesyonel Hizmet

  • Ev taşıma firmamızın altyapısı son derece güçlüdür ve müşterilerine her zaman kaliteli hizmet imkanı sağlar. Nakliyat işine her zaman ihtiyaç duyulur ve özellikle de nüfusun artış göstermesine bağlı olarak daha fazla ihtiyaç duyulur hale gelmiştir.
  • Fakat önemli olan hatay nakliyat’a sorunsuz uygun ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektir. Firmamız köprü ve firma olduğu için aradığınız tüm özellikleri bünyesinde barındırır ve müşterilerine hayal ettiği taşımacılık hizmetini en kısa süre içerisinde sağlar. Dikkat edeceğimiz bütün hususları biliyoruz ve ona göre davranıyoruz.
  • Eşyalarınız her zaman koruma altındadır. Eşyalarınız da bozulma, çizilme, kırılma gibi olumsuzluk gelmemesi için bütün tedbirleri aldıktan sonra düzgün bir biçimde paketliyoruz ve sağlam bir şekilde yerine ulaşmasını sağlıyoruz.
  • Kullandığımız teknikler farklıdır ve bu sebeple de şu zamana kadar herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmadık. Eşya paketleme işlemini gerçekleştirirken eşyaları cinsine göre ayırdıktan sonra ayrı paketlere yerleştiriyoruz. Uzun senelerdir nakliyat hizmeti sunduğumuz için bu konuda çok tecrübe edindik ve başarıya ulaştık. Sizde sağlam altyapıya sahip firmalardan hizmet almak istiyorsanız bizlere ulaşım sağlayarak bizden hizmet alabilirsiniz.

Uygun Fiyat Garantisi

Firmamız hiçbir zaman fiyata önem vermez ve öncelik her zaman müşterilerin eşyası ve müşterilerin memnuniyeti olur. Fiyat konusunda anlaşacağımıza eminiz. Fiyatlarımız piyasaya bakıldığında çok düşüktür ve herkesin kaldırabileceği şekildedir. Eşyaların yoğunluğu, ulaşacağı yer ve kaç defada gideceği fiyatı değiştirir. Firmamızda 8 aracımız mevcuttur ve eşyalarınızı yoğunluğuna göre bu araçlarımız ile gelip nakliyat işlemini yapıyoruz.

Fazla eşyanız bulunuyor ise; o zaman en büyük aracımızı tercih ediyoruz ve bir defada gideceği yere eşyalarınızı ulaştırmaya çalışıyoruz. Eşyalarınızı taşımadan evvel sigorta yapıyoruz ve sigorta kapsamında eşyalarınız sorunsuz bir şekilde yeni yerine ulaştırılıyor. Sigorta yapmamızın tek amacı eşyalarınız da çizik dahi olsa bu sorun sigorta acentemiz tarafından karşılanmaktadır. İçiniz rahat bir şekilde taşımacılık işlemini gerçekleştiriyoruz ve sizlere asla zora sokmuyoruz.

Şirketimizden hizmet almak için öncelikle bizi aramanız gerekir.

Bizi aradığınızda ekibimizi adresinize yolluyoruz ve keşif işlemlerini başlatıyoruz. Elemanlarımız eşyalarınız inceledikten sonra sizden gerekli bilgileri alacaklar ve sizlere fiyat hakkında detaylı bilgi vereceklerdir. Siz de fiyat hakkında anlaşmaya varırsınız müsait bir zamana randevu oluşturulacaktır. Randevulu sistem ile çalışıyoruz ve herhangi bir karmaşıklık olmasına müsaade etmiyoruz. Bu sebeple de taşımacılık işleminden evvel mutlaka randevunuzu oluşturmanız gerekir. Randevu tarihi ve saatinde asla bir gecikme meydana gelmez. Profesyonel ve alanında uzmanlaşmış olan elemanlarımız o tarihte mutlaka adresinize gelirler. Adresinize gelen elemanlarımız hemen eşyalarınızı teker teker ayırarak paketleyip kolilere koyarlar. Kolilere konan eşyalar daha sonra aynı titizlik ile araçlara yerleştirilir. Eşyalarınıza göre araç belirlediğimiz için eşyalar araca yerleştirirken herhangi bir boşluk kalmaz ve ani fren gibi durumlarda eşyalar hareket etmeyeceği için zarar da görmez.

Eşyalarınıza kendi eşyalarımız gibi sahip çıkıyoruz ve bu sebeple de bize güvenmenizi bekliyoruz. Sizlere maksimum kalitede hizmet sağlamak için gece gündüz demeden çalışıyoruz beklentilerimizi her zaman karşılıyoruz. Sizde merdiven altı nakliyat firmalardan bıktıysanız ve Hatay Antakya’da evden eve nakliyat konusunda tecrübeli ve kaliteli bir firma arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz ve bizden en kısa zaman içerisinde hizmet alabilirsiniz. İstediğiniz zaman sizlere hizmet veririz ve sizler için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. İletişim numaramızdan bizimle iletişim kurabilir ve daha detaylı bilgiler öğrenebilirsiniz.

Arama Yap

Popüler Yazılar

Benzer İçerikler

Hatay Evden Eve Nakliyat ile ilgili güncel bilgi ve makaleler.

1995'ten beri atay'ın en güvenilir ve uygun fiyatlı evden eve nakliyat firması.