Hatay Evden Eve Nakliyat

Fuar Nakliyat Hatay

Fuar Nakliyat / Antakya Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat, evden eve taşımacılık sektöründe yılların verdiği tecrübe ile sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

Evden eve asansörlü taşıma hizmetiyle partmandakileri rahatsız etmeden ve emanetlere zarar vermeden eksiksiz taşıyoruz.

Şehirler arası Hatay evden eve nakliyat , şehirler arası antakya evden eve taşımacılık hizmetimiz ile eşyalarınızı güvenle ve zamanında taşıyoruz.

Fuar ve organizasyon işlemleriniz Hatay Evden Eve Nakliyat A.Ş tarafından profesyonel kadrosuyla Fuar yeri kurma ve alanında uzman personellerle Fuar Taşımacılığı için sizlerin hizmetinizdeyiz .

Firmaların Fuar zamanlarında ürünlerini sergilemeleri, yaptıkları tanıtım faaliyetleri ile mevcut pazarda kendilerine yer edinmeleri ve yeni müşteriler bularak satış trendlerini arttırmaları ticari anlamda bakıldığında çok önemli bir konudur. Bu yüzden, Fuar etkinliği yaklaştığında bu firmaların özellikle pazarlama departmanlarında büyük bir hareketlilik yaşanır. Sergilenecek ürünler belirlenir, gerekli organizasyon ve bağlantılar yapılarak hazırlıklar tamamlanır. İşte tam bu noktada, ürünlerin Fuar’ın yapılacağı yere taşınması sürecinde yükleme ve boşaltma işlemleri devreye girer. Zamanın kısıtlı oluşu ve nakliye konusunda uzman personel olmaması sebebi ile birçok firma, kendi imkanları ile hareket ettiğinden sıkıntı yaşamaktadır. Yaşanan aksaklıklar sebebi ile Fuar’da kendilerine ayrılan bölüm ya boş kalmakta, ya da eksik organizasyona sebep olmaktadır. Bu da firma adına hem prestij hem de satış kaybını beraberinde getirmektedir. Bunun gibi üzücü durumların yaşanmaması için, Hatay Evden Eve Taşımacılık kendi bünyesinde Fuar Taşımacılığı adı altında yeni bir birim oluşturmuş, personelin sevk ve organizasyon aşamasında taşımacılık deneyimlerini aynı zamanda bu alana kaydırarak firmaların en önemli destekçileri olmuştur.

1995'ten beri atay'ın en güvenilir ve uygun fiyatlı evden eve nakliyat firması.