?>

Hizmetlerimiz - Fuar Nakliyat

Fuar Nakliyat

Fuar Nakliyat

Fuar ve organizasyon işlemleriniz Hatay Evden Eve Nakliyat A.Ş tarafından profesyonel kadrosuyla Fuar yeri kurma ve alanında uzman personellerle Fuar Taşımacılığı için sizlerin hizmetinizdeyiz .

Firmaların Fuar zamanlarında ürünlerini sergilemeleri, yaptıkları tanıtım faaliyetleri ile mevcut pazarda kendilerine yer edinmeleri ve yeni müşteriler bularak satış trendlerini arttırmaları ticari anlamda bakıldığında çok önemli bir konudur. Bu yüzden, Fuar etkinliği yaklaştığında bu firmaların özellikle pazarlama departmanlarında büyük bir hareketlilik yaşanır. Sergilenecek ürünler belirlenir, gerekli organizasyon ve bağlantılar yapılarak hazırlıklar tamamlanır. İşte tam bu noktada, ürünlerin Fuar’ın yapılacağı yere taşınması sürecinde yükleme ve boşaltma işlemleri devreye girer. Zamanın kısıtlı oluşu ve nakliye konusunda uzman personel olmaması sebebi ile birçok firma, kendi imkanları ile hareket ettiğinden sıkıntı yaşamaktadır. Yaşanan aksaklıklar sebebi ile Fuar’da kendilerine ayrılan bölüm ya boş kalmakta, ya da eksik organizasyona sebep olmaktadır. Bu da firma adına hem prestij hem de satış kaybını beraberinde getirmektedir. Bunun gibi üzücü durumların yaşanmaması için, Hatay Evden Eve Taşımacılık kendi bünyesinde Fuar Taşımacılığı adı altında yeni bir birim oluşturmuş, personelin sevk ve organizasyon aşamasında taşımacılık deneyimlerini aynı zamanda bu alana kaydırarak firmaların en önemli destekçileri olmuştur.

Adım Adım Nakliyat

 • checklist icon

  Taşıma Planı Oluşturma

  İhtiyaçlarınızın Müşteri Temsilcisi tarafından analiz edilmesi ile başlar. Daha sonra sizin için uygun olan gün ve saate Hatay Evden Eve Taşımacılık Eksperi taşınma yapılacak adrese keşif için gider.

 • forklift truck icon

  Plan detaylarını inceleme

  Taşınma işlemlerinin gerektirdiği kadar araç, eleman ve taşıma malzemesi şirketimiz tarafından eşya tespiti yapıldıktan sonra sağlanır ve tüm taşıma planı önceden oluşturularak şirket yetkililerine sunulur

 • globe icon

  Anlaşma

  Taşıma gününden bir kaç gün önce firmamızda çalışan ekspertiz tarafından evinizde bulunan tüm her şeyin listesi kağıt üzerinde belirlenerek kullanılacak ambalaj ve araç büyüklüğü tespit edilir ve bununla ilgili hizmetimize karşılık ücret belirlenmektedir. Karşılıklı iki taraf arasında anlaşma yapıldıktan sonra çıkarları korumak amaçlı sözleşme yapılır.

 • touch icon

  Taşıma İşlemi

  Taşınma gününde Müşteri Temsilcimiz, sizi yalnız bırakmayacak Taşınma Ekibi ile tanıştırır ve operasyon başlar.